Hangouts

27.0.215462205 için Android

5.0

7

Google'dan iletişim kurmanın yeni yolu

2.9M

Bu uygulamayı oyla

Hangouts, amacı iki kullanıcı arasında direk ve hızlı iletişim kurmayı sağlamak olan resmi Google uygulamasıdır. Uygulama klasik mesajlaşma aracına yeni özellikler ekleyerek 'Google Talk'un yerini alır.

Bu yeni özellikler sayesinde, Hangout, seçebileceğiniz sayısız çıkartma (emoji) ve fotoğraf gibi her çeşit görsel materyali kullanarak kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlar.

Hızlı mesajlaşma istemcisinden beklendiği gibi, Hangout hangi arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğunu, ne zaman yazdıklarını, ve ne zaman önceki mesajları okuduklarını görmenizi sağlar. Başka bir kullanıcıdan mesaj almak için çevrim içi olmanıza gerek yoktur.

Google Talk'ta olduğu gibi, istediğiniz zaman yazılı mesajlaşmayı görüntülü konuşmaya çevirebilirsiniz. Aynı anda on kişiye kadar bağlantı kurabilirsiniz, sadece tuşa basın ve buyrun: hızlı video sohbeti.

Hangouts'ta yer alan en ilgi çekici özelliklerden biri de hizmeti herhangi bir cihazdan kullanabilir, sohbete kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Diğer bir deyişle, bilgisayarınızı kullanırken biriyle konuşmaya başlayabilir, konuşmaya iPad'den devam edebilir ve Android akıllı telefonunuzda sonlandırabilirsiniz.

Hangouts, ayrıca her bir kullanıcıyla olan sohbetinizi kaydeder. Özellikle birisinin paylaştığı fotoğrafları saklamak istediğinde oldukça pratiktir, çünkü mesajlar kişiselleştirilmiş klasörler içinde yer alır.

Hangouts ve Google Talk arasındaki esas özelliklerden biri de; ki bunu herkes sevmeyebilir, Hangouts'ta 'görünmez mod' yoktur. Internete bağlıysanız, bağlısınızdır, gizlenme yok.

Hangouts, geliştiricileri ve özellikleri sayesinde, Android cihazlar için yeni standart iletişim aracıdır. Ve şüphesiz ki bu özelliğini de uzun süre koruyacak.
X